Club Watercity Aquapark ve Spor Tesisleri

Hakkımızda


ANTALYA’NIN GÜNEŞİ BODRUM’UN EĞLENCESİ ANKARA’DA

Bozkır kenti Ankara’ya deniz keyfini getiriyoruz. 20 yıl önce bu iddiayla yola çıktık ve Ankaralılara en güzel tatil ve eğlence mekânını sunduk. Dinlenme ve eğlenme ihtiyacınızı bir arada karşılayabileceğiniz eksiksiz bir tesis.

Ankara’nın ilk ve en büyük aquaparkı olan CLUB WATERCITY AQUAPARK, 64.000 m2 üzerine kuruldu. 20 yıllık işletme tecrübemiz siz misafirlerimize eksiksiz ve güler yüzlü hizmeti garanti etmektedir. Ankaralıların hizmetinde olan tesisimiz, Çocuk havuzu (600 m2), düşme havuzu (400 m2) ve büyük havuzu (1785m2) olmak üzere toplam 3 havuz, 18 adet kaydırak, 15.000m2 yeşil alan , 6000 m2 güneşlenme alanı ve yüzlerce ağacın süslediği yeşil bir vaha olan Club Watercity Aquapark ta ayrıca ; tenis kortları, futbol sahası gibi spor etkinlikleride ücretsiz olarak hizmetinizde. Eğlence de burada;  gün boyu yapılan yarışmalar, eğlenceler ve animasyonlarla Akdeniz deki club ve 5 yıldızlı tatil köylerini aratmayan bir mekân haline gelmiştir.

Tesisimizde, temizlik ana ilkemizdir. Gölbaşı Haymana yolunda bulunan, Ankara’nın merkezine 15 dk. gibi bir mesafede olan CLUB WATER CITY AQUAPARK’a Kızılay Kumrular sokaktan sürekli olarak sabahları 10-11 ve 12 de hareket eden ücretsiz servisleri ile ulaşım çok daha kolaylaştırılmıştır.

Ayrıca Ankara’da ilk ve tek olan Bayanlar günü sadece Club Watercity Aquapark’ta Salı günleri CLUB WATERCİTY AQUAPARK Ankaralı bayanların hizmetindedir. Ankaralı bayanlar Aquapark’ın,havuzun ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak için CLUB WATERCİTY GÖLBAŞI AQUAPARK ‘ta buluşuyorlar.

Temizlik ve Hijyen konusunda :
Havuzlardaki Filitre Sistemimiz Havuz sularlını her iki, buçuk saatte Devir daim ederek fiziki arınma yapmaktadır. Biyolojik temizlik ve dezenfeksiyon için gün içinde en az iki kez havuzlarımızın değerleri alınarak analizler yapılır, ihtiyaç varsa Havuz Kimyasalları ile anında müdahale yapılmaktadır. ŞİMDİYE KADAR EV TEMİZLİĞİN DE HİJYEN SUNDUK VE DEVAM EDİYORUZ.C